WeiHeng Digitální závěsná váha 50kg WH-A08 s přesností 5g / 10g

• , zakoupeno v GOGU.cz - Originální dárkový eshop

• Pro mé potřeby dostačující
    • Kapku déle se kalibroval, ale dalo se přežít
  • , zakoupeno v Poctivý Eshop1

Možná to překvapí, ale koupil jsem si váhu a ona váží. A přesně. Dle pokynů dotazníku to přidávám jako výhodu produktu.

Poctivý Eshop1 (prodejce)

Děkujeme za 100% doporučení a jsme moc rádi, že Vám produkt vyhovuje. Pěkný den, Jirka

Nenechte zaskočit těžkým zavazadlem! Využijte před odletem na dovolenou závěsnou ruční váhu a váha kufru vás na letišti nikdy nepřekvapí. Tento praktický pomocník vám na digitálním displeji hned ukáže, kolik zavazadlo váží a zda můžete do kufru či tašky ještě přihodit další sukni či boty.

Podrobnosti:

• Váží až do 50 kg
  • Zavazadlo jednoduše zavěsíte na háček
  • Spolehlivý digitální displej
  • Zváží balík před podáním na poštu
  • Hezký i jako dárek pro rybáře – na vážení chycených ryb či množství natrhaného ovoce nebo zeleniny
  • Materiál: plast, kov
  • Praktická velikost, nezabere místo na cestách v kufru

Technické parametry:

• Funkce „tare“ dovažování, funkce „unit“ přepínání jednotek.
  • Výška: 21 cm, šířka: 7,5 cm
  • Nosnost 50 kg
  • Minimální nosnost 10 g
  • Přepínání mezi veličinami / kg / g / Lb / Oz
  • Funkce dovažování – můžete vážit a zároveň posouvat nulu pro další vážení s již naloženou váhou
  • Modré podsvícení displeje
  • Provoz : 2 ks baterií AAA nejsou součástí balení

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v nakupy365.cz

• Jednoduchá obsluha
  • , zakoupeno v GOGU.cz - Originální dárkový eshop

• Pro mé potřeby dostačující
    • Kapku déle se kalibroval, ale dalo se přežít

Poctivý Eshop1 (prodejce)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• rozsah měření
    • přesnost vyhovující

Za tu cenu absolutně dostačující. Mám k dispozici obchodní závaží o hmotnosti 5kg, zde je záruka přesnosti hmotnosti a váha skutečně ukazovala 5,0 kg. Pak jsem měl závaží o celkové hmotnosti 21 kg sportovní, tam není záruka hmotnosti žádná a váha ukazovala hodnotu 21,4 kg. Což si myslím, že je dobré.

Poctivý Eshop1 (prodejce)

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste spokojen a děkujeme, že jste si vybral náš obchod.

• , zakoupeno v Poctivý Eshop1

• Malý,skladný a domnívám se i přesný.
    • Nic.

Viz výše.

• , zakoupeno v www.shopakce.cz

• super malá digitální přesná váha, velmi praktické - spokojenost
  • , zakoupeno v Poctivý Eshop1

• Šikovná a skladná váha na zavazadla.
    • Pro vážení kufrů není moc praktický displej ze strany.

Poctivý Eshop1 (prodejce)

Děkujeme za doporučení a jsme moc rádi, že Vám produkt vyhovuje. Pěkný den, Jirka

• , zakoupeno v Poctivý Eshop1

• Digitální váha s dobře čitelným displejem.
    • Nízká cena produktu.
    • Baterie součástí váhy prošlé a tekli, nelze použít.

• , zakoupeno v Poctivý Eshop1

Koupil jsem znovu. Ztratil jsem po 5 letech a sloužila.

• Váha váží přesně.
    • Obsluha je intuitivní a jednoduchá.
    • Součástí balení byly také baterie, což mě potěšilo, protože jsem je nemusel nikde jinde dodatečně shánět a mohl jsem váhu ihned používat.
    • Cena je nízká.